Online Web Tabanlı Ön Muhasebe

Online Web Tabanlı Ön Muhasebe

Yeni Nesil Muhasebe Programı

Muhasebe programı temel olarak işletmelerin ticari borç ve alacak hesaplarını bir düzen içinde tutulmasını sağlayan uygulamadır. Temel olarak stok kartlarının ve cari kayıtların tanımlanmasıdır. Müşteri ve tedarikçiler için de cari kartlar tanımlanmalıdır. Muhasebe Programı kartları ürün ya da müşteriyi programa tanımlayan yapılardır. Bu şekilde muhasebe programı diğer işlemleri bu bilgilere göre ilişkilendirerek bir sistem içinde yürütülmektedir.

Stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, muhasebe, çek, senet, kredili satışlar, kasa bilgilerini aynı sistemde birleştirir ve yönetme imkânı sağlar. Yeni nesil muhasebe programı ile işletmenizi gelir ve giderlerinizi her an her yerden yönetebilir takip edebilirsiniz.

 

 

Gelir ve giderlerinizi dengelersiniz

İşletmelerin stratejik noktalarından biri olan muhasebe düzen içerisinde hatasız yürütülmesi gerekmektedir. Gelir, gider tabloları ile işletmenin belli bir dönemde elde ettiği tüm gelirler ile aynı dönemde katlandığı bütün maliyet ve giderleri ve bunların sonucunda işletmenin elde ettiği dönem net kârı veya zararını göstermektedir.

 

 

Müşteri hesaplarını düzen içerisinde tutarsınız

Müşteri hesaplarını kolayca takip edebilirsiniz. Müşteri hareketlerini borç, alacak şeklinde programa kaydederek borçlu olan müşterilerinizi, alacaklı olan tedarikçilerinizi rahatça izleyebilirsiniz. Hesap raporları ile hareketleri inceleyebilir ve dilediğiniz kritere göre sorgulayarak yazıcıdan dökümünü alabilirsiniz.

 

 

Fatura kestiğiniz an otomatik fatura örneğini mail gönderir.

Her işletmenin sorunu olan tahsilât, fatura kesilecek müşteriye gidecek müşterinin muhasebe departmanı faturayı görecek ödemenizi yapacak. Muhasebe programı faturayı kestiğiniz an müşterinize otomatik fatura örneğini mail olarak gönderir bu işlem size zaman kazandırır hızlıca fatura örneğiniz müşterinize ulaşır.

 

 

Personel cari hesaplarını takip edersiniz

İşletmede bordrolu olarak çalışmadığı halde part-time veya satış komisyoncusu gibi tamamen dışarıdan çalışan personellerin tüm cari işlemlerini satış teşkilatının yaptığı harcamaların takibi ve satış temsilcileri ile yapılan parasal işlemler bu yapı ile kolaylıkla takip edilebilirsiniz. İşletmede çalışan personelin, insan kaynakları modülü kadar detaylı olmasa bile adres, telefon vb. bilgileri bulabilirsiniz.

 

 

Muhasebenizi her yerden takip edersiniz

Web tabanlı Muhasebe Programı ile tüm muhasebe işlemlerinizi internet bağlantısı olan tüm akıllı cihazlardan bağlanarak her an takip edebilirsiniz. İster tatilde olun, ister evinizde veya iş seyahatinde fark etmez güvenli bağlantı altyapısı ile muhasebeniz her an yanınızda.